Põhiomadused

CT 13 Silikoon fassaadide immutamiseks

Lahustivaba, nähtamatu immutusaine kõigi imavate, mineraalsete ja väga aluseliste pindade jaoks

Omadused

  •  rõhtvihmakindel
  • leelisekindel
  • difusioonile avatud
  • kulu (sõltub kasutusviisist):

- betoonil ja väga imaval klinkril: u 0,2 l/m²
- silikaattellistel: u 0,5 l/m2
- imavatel fassaaditellistel, krohvil ja segul: u 0,7 l/m²

Kirjeldus

CT 13 kasutatakse väga leeliseliste pindade nagu betoon, kiudtsement, silikaattellis, värske krohv, äsja vuugitud vuugid jne usalusväärseks ja vetthülgavaks immutamiseks. Katab kuni 0,2 mm laiused pinnapraod. Sobib ka fassaadide kaitseks rõhtvihma, värvimuutuste, külmakahjustuste ning hallituse ja sambla eest. CT 13 sobib ideaalselt ka rõdude ja siseõuede tihendamiseks ning keraamiliste plaatide, katusekivide, betooni, valatud põranda ja värvimuutuse suhtes tundetute looduskivide immutamiseks.

Samm-sammult

 

CT 13 võib kasutada kõigi kõvade, kandvate, külmakindlate, imavate, puhaste, kuivade või veidi niiskete pindade jaoks.Pärast pinna veega puhastamist või pikemat vihmaperioodi peab pind enne immutamist sõltuvalt ilmastikutingimustest ja pinna imavusest mitu päeva kuivama.
Parandage praod, kahjustatud vuugid ja muud defektid.
Katke aknad, uksed ja muud külgnevad pinnad kinni ja/või puhastage kohe pärast immutamist veega.
Katke taimed kinni.

Tööde käik

Loksutage CT 13 enne kasutamist korralikult. Kandke immutusaine pehme või laepintsliga paksu kihina pinnale - suurele pinnale pihustage, vertikaalpinnal kasutage nii palju ainet, et kuiv pind oleks küllastatud ja pinnalt voolaks alla u 50 cm vedelikunired. Suuremale pinnale pihustage. Vältige spreiudu tekkimist. Horisontaalpindadel: kogunenud materjal tuleb pärast immutamist eemaldada. Sügavale tungimiseks kandke CT 13 pinnale vähemalt kahe paksu kihina (märg-märjale). Puhastage tööriistad kohe pärast kasutamist veega.