Põhiomadused

CL 51 EXPRESS 1-K hüdroisolatsioonimass

Elastne 1-komponentne hüdroisolatsioonimass keraamiliste plaatide alla, kasutamiseks eluruumides

Omadused

  • lubatud kasutada ehitusjärelvalveasutuse A1 poolt
  • veekindel
  • kiiresti kuivav
  • pragusid kattev
  • sisetöödeks
  • seinte ja põranda jaoks

Kirjeldus

CL 51 1-komponentnehüdroisolatsioonimass moodustab niisketel ja märgadel pindadel (näit. vannitoas, tualettruumis, köögis) keraamiliste plaatide alla ühenduste ja vuukideta hüdroisolatsiooni. Isolatsioonikihiga põrandakonstruktsioonide puhul kantakse CL 51 otse koormust jaotavale kihile (põrandale). Sobib ka põrandaküttele.

Samm-sammult

Ettevalmistus

Aluspind peab olema kuiv, tugev, kandev, stabiilsete mõõtudega ning vaba naket takistavatest ainetest (näit vormimääre, lahtised osakesed, tolm, kirme, mustus). Vajadusel kruntige pind CT 17, CT 19 või CN 94-ga. Vt tehnilist andmelehte!

Pealekandmine - esimene kiht

CL 51 kantakse peale lambanahast rulli, pintsli või pahtlilabidaga lahjendamata kujul. Veekindla kihi saamiseks on vaja kahte vähemalt 0,5 kogupaksusega kihti (miinimumpaksust vt kohalikest eeskirjadest). Paisumis- ja servavuugid tihendatakse tihendusteibiga CL 152, seinaühendused ja põrandatrapid Ceresiti seina- ja põrandakraedega. Tihendusteip või -krae asetatakse esimesesse kihti ja kaetakse teise kihiga.

Pealekandmine - teine kiht

Umbes 2 tunni pärast võib peale kanda teise CL 51 kihi. Umbes 4 tundi pärast teise kihi pealekandmist võib pinna katta sertifitseeritud liimseguga (näit. CM 29 või CM 17).

Tooted