Põhiomadused

CM 74 UltraPox Fix kemikaalikindel liim

2-komponentne kemikaalikindel epoksüsegu keraamiliste plaatide tugevaks liimimiseks

Omadused

  • hõlpsasti pealekantav
  • veekindel
  • kemikaalikindel
  • lahustivaba
  • kasutatav joogivee puhul
  • värvus: hall

Kirjeldus

CM 74 UltraPox Fix on epoksüpõhine plaadi- ja vuugisegu keraamiliste, klaasmosaiik- ja looduskiviplaatide püsivaks ja kemikaalikindlaks kinnitamiseks. Sobib agressiivsete ainetega kokkupuutuvatele pindadele (ravivannid, meiereid, suurköögid, akuruumid, autopesulad, pruulikojad, laborid, spaad, saunad ja aurusaunad). Sise- ja välistöödeks, püsivalt märgadele ja joogiveega kokkupuutuvatele pindadele.

Samm-sammult

Aluspinna ettevalmistamine

CM 74 nakkub kõigi tugevate, kandvate, tasaste, kuivade ja niiskete ning naket halvendada võivatest ainetest vabade pindadega. Tasandage eelnevalt ebatasased pinnad ja lohud (vt Ceresiti põranda- ja siseviimistlustooteid).
Vuukimiseks peab segu olema piisavalt kuivanud. Metalliga püsiva nakke tagamiseks tuleb pinnalt rooste eemaldada või katta epoksükorrosioonitõrjevahendiga.
Vt tehnilist andmelehte!

Segamine

CM 74 on vedelast komponendist ja pastast koosnev reageeriv segu. Lisage vedel komponent (kõvendi) pastale (vaik) ja segage aeglase käiguga segumikseriga ühtlase tükkideta massi saamiseni.

Tööde käik - keraamiliste ja kiviplaatide kinnitamine

CM 74 kantakse pinnale plaatide suurusest sõltuva hammastusega segukammiga. Tööaeg (asendi korrigeerimise aeg) on u 90 min. Keraamiliste plaatide suure koormusega pindadele (näit. ravivannid) paigaldamisel tuleb pindu tehnilisel andmelehel antud näpunäidete kohaselt kaitsta.

Tööde käik - vuukimine

Segukiht peab olema enne vuukimist piisavalt kõva. Täitke puhtad ja kuivad vuugid segukellu abil servani. Seejärel eemaldage liigne materjal pahtlilabidaga diagonaalselt üle pinna tõmmates.

Puhastamine

Oodake enne puhastamist, kuni vuugisegu on tahenenud. Eemaldage plaatidelt peene käsna ja vähese veega segujäägid. Puhastamisel tehke materjali emulgeerimiseks ringikujulisi liigutusi ja eemaldage tekkiv kirme. Pühkige jäägid puhta peene käsna ja väga vähese veega ära. Lõplikku puhastamise hõlbustab puhastusveele vahendi CP 51 Epoclean lisamine.