VUUKIMISE UUS TASE

KASUTUSVALMIS VUUGISEGU 

Innovaatiline kasutusvalmis vuugisegu Ceresit CE 60 põhineb polümeerdispersiooni ainulaadsel kombinatsioonil ja viib vuukimise uuele tasemele. Toode on kohe valmis kasutamiseks, võimaldades kiirelt tööga alustada! Ceresit CE 60-ga saavutate alati kauakestvad ja suurepärased tulemused. Unustage ebaühtlased vuugitoonid ning plekid vuukidel. Ceresit CE 60 on ideaalne valik kõikideks plaatimistöödeks siseruumides, sobides kõigile plaadi- ja looduskivitüüpidele.

KASUTUSJUHEND

CE 60 ei ole mitte ainult innovaatiline vuugitäide, vaid see muudab kogu vuukimisprotsessi. CE 60-ga on vuukimine kuni 3 korda kiirem, ta ei tolma ning määrib vähem kui tavapärased tsemendibaasil vuugisegud.

 

CE 60 on kõrgeima kvaliteediga kasutusvalmis vuugisegu vuukidele laiusega kuni 6 mm. Tänu ühekomponentsele polümeeri baasil koostisele on CE 60 paigaldamine äärmiselt lihtne. CE 60 vuugitäidet tuleb pesta ja profileerida kohe pärast paigaldamist, maksimaalselt 10 min jooksul.

1. Avage pakend ja eemaldage kaitsekile. Lükake kaitsekilele jäänud vedelik tagasi vuugisegusse. Hoidke kile edaspidiseks kasutamiseks alles.

2. Segage pakendi sisu segutrelli või kelluga ühtlase konsistentsi saavutamiseni.

3. Vuukida tuleb maksimaalselt
2 m2 suurune ala korraga. Kandke vuuki väike kogus vuugitäidet
, kasutades epoksüsegu kellut. Eemaldage kohe üleliigne vuugitäide. 

4. Puhastage pind 10 minuti jooksul pärast pealekandmist sooja veega. Esmalt niisutage hoolikalt kogu pind niiske käsna või pihustuspudeliga, seejärel eemaldage plaatide pinnalt üleliigne vuugitäide. Kasutage võimalikult vähe vett, et vältida pinna kahjustamist. Kandke vuugisegu väikesele pinnale (max 2m2), profileerige, puhastage ja liikuge edasi järgmisele pinnale korrates sama tegevust.

5. Alustage puhastamist KOHESELT, maksimaalselt 10 minuti jooksul. Äärmisel vajadusel on võimalik järelpuhastamine kuuma veega 24 h jooksul peale vuugitäite pealekandmist. 

6.  Peale vuugitäite paigaldamist, asetage allesjäänud vuugitäite peale kaitsekile ning sulgege kaas. Ceresit CE 60 on korduvalt kasutatav

KOHESELT KASUTUSVALMIS VUUGITÄIDE KÕIKIDEKS PLAATIMISTÖÖDEKS 

CE 60 sobib ideaalselt erinevate plaatidega – mosaiikplaatidest kuni suuremõõtmeliste plaatideni. Tänu toote suurele elastsusele saab seda kasutada horisontaalsetel ja vertikaalsetel pindadel mis tahes siseruumides, näiteks vannitoas või köögis. Keraamiliste-, täismass-, portselan-, kivi-, mosaiik- või looduskiviplaatidele – CE 60 on suurepärane valik peaaegu iga materjali jaoks.

VASTUPIDAVUS

Peale renoveerimis- või viimistlustööde lõppemist üritatakse säilitada vastvalminud ilmet nii kaua kui võimalik. Aja möödudes tekivad siin ja seal plekid, ilmuvad kriimustused ja see ilme kaob. Aga mitte Ceresit CE 60-ga - vuugid jäävad veatuks ja värvitoonid on palju aastaid täiuslikult stabiilsed.

Ceresit CE 60 vuugitäitel on tiheda molekulaarstruktuuriga hüdrofoobsed omadused, mis takistavad plekkide sisseimbumist vuuki. 

Tänu innovaatilisele koostisele, mis ei nõua veega segamist, võite olla kindlad, et vuukidele kantud värv vastab teie ootustele. Unustage värvimuutused ja ebaühtlased toonid. Ceresit CE 60 tagab 100% stabiilsed ja ühtlased värvid paljudeks aastateks.

Polümeeri parem vastupidavus koos tugeva struktuuriga kvartsliivaga annab vuugitäitele CE 60 väga hea kulumiskindluse, mis tagab väga hea kaitse mehaanilise mõju eest ja toote pika kasutusea.

Jätkusuutlikkus on alati Ceresiti fookuses.   

  • CE 60 kasutusvalmis vuugitäide aitab märkimisväärselt vähendada veetarbimist. 
  • CE 60 pakend on 50% ulatuses valmistatud taaskasutatud materjalidest.
  • Ceresit CE 60 toodetakse Henkeli tehases, kus kasutatakse 100% taastuvat elektrit.

VALIGE ERINEVATE VÄRVIDE HULGAST

CE 60 vuugitäide on saadaval 14 trendikas värvitoonis valge, halli ja beeži varjundiga, mis on hoolikalt valitud, järgides kaasaegset disaini. Ükskõik, kas soovite oma plaatidega samas toonis või kontrastset vuuki – CE 60 abil leiate alati sobiva värvikombinatsiooni.