CT 16 Strong Bond

CT 16 Quartz Contact - tugev nake

 

Üks SILS-süsteemi olulisimaid elemente on CT 16 Quartz Contact - kiiresti kuivav, kasutusvalmis armeerimiskihi ja krohvi vahele kantav krunt, mis tagab:

 

  • SILS-süsteemi kihtide vahelise tugeva nakke
  • madala imavuse ja veeauru läbilaksvuse tõttu kindla baasi Double Dry-tehnoloogia jaoks
  • hea kattevõime tõttu viimistluskihi täiusliku lõpptulemuse
  • krohvi lihtsama pealekandmise

Tänu karedale struktuurile sildab CT 16 Quartz Contact armeerimiskihi krohviga, tugevdades kogu süsteemi. CT 16 Quartz Contact on mõeldud spetsiaalselt suhteliselt jäiga armeerimiskihi märksa elastsema polümeeripõhise krohviga ühendamiseks ja ühtlasi kahe kihi tehnoloogia täiustamiseks. CT 16 Quartz Contact toimib koos armeerimiskihi tsemenditehnoloogiaga (Fibre Force) ja toetab krohvi polümeertehnoloogiat (Double Dry), mis võimendab nende tehnoloogiate omadusi veelgi.

Kuidas CT 16 toimib?

CT 16 polümeer ühildub Double Dry-tehnoloogia põhistes krohvides kasutatavate polümeeridega. See loob krundi ja krohvi vahel tugeva ühenduse. Nad toimivad koos, vähendavad krohvi imavust ja võimaldavad veeaurul süsteemi kihtidest välja pääseda. Lisaks väheneb armeerimiskihi imavus, mis väldib veelgi paremini krohvi määrdumist ja annab fassaadile täiusliku välimuse.

CT 16 olevad väikesed täidiseosakesed täidavad armeerimiskihis olevad mikroaugud ning suuremate graanulite puhul tegemist elementidega, mille puhul krunt ja armeerimiskiht teineteisesse imbuvad. Polümeer imbub õhukesse aluskihti, muutes selle tugevamaks ja elastsemaks. Polümeeri ja täidiste (pehme marmor ja väga kõva kvarts) kombinatsioon annab kihile täiendava mehaanilise vastupidavuse.

Kindel alus Double Dry-tehnoloogiale: vähene imavus ja veeauru läbilaskvus

Armeerimiskihi pind pole piisavalt kaitstud ning veetilgad kaotavad oma kuju ja saavad kergesti kihi sisse imenduda

Ilma CT 16 imab ja kogub fassaad rohkem vett. Tilgad ei pääse kergelt fassaadist välja.

Veetilgad ei tungi nii palju armeerimiskihi sisse, vaid püsivad ümmargusena ja voolavad fassaadi pinda mööda alla.

Armeerikihi pind on hästi kaitstud vee sissetungimise eest ega saa lihtsalt märjaks. Väikese veekoguse kogunemise puhul aurustuvad tilgad kiiresti.

Tutvuge CT 16 krundi toimimisega lähemalt

Viimistluskihi täiuslik lõpptulemus: hea katvus ja lihtne pealekandmine

Krohvi kiire kuvamise tõttu võivad viimistluskihis tekkida vead nagu paigalt nihkunud graanulid, ebaühtlane tekstuur ning liiga tihe või lahtine struktuur. Sel juhul pole värvitoon ere, vaid kahvatu.

CT 16 pikendab krohvimisaega ning seetõttu saab lõppkihi peale kanda hoolikalt ja ühtlaselt. Graanulid ei hakka nihkuma ja materjali ei lähe kaotsi. Sellisel juhul on lõplik värvitoon ühtlane, mis muudab fassaadi välimuse veelgi kaunimaks.

CT 16 Quartz Contacti omadused: