Vali stiil

Vali stiil

Kõik Colours of Nature paleti 511 värvi on tooni alusel jaotatud 6 erinevasse stiili. Need vastavad erinevatele arhitektuurilistele lähenemistele, mis sobivad valitud stiiliga, tagavad järjepidevuse kujundamisel, sünergia ning inimsilma- ja ajuga tajudes parimad tulemused, peegeldades teatud tundeid ja kutsudes esile emotsioone. Seega on võimalik iga projekti kujundust seostada ühe stiiliga ja seda soovitatud värvipaleti abil täiendada.

Igal stiilil on oma sümbol ja nimi, mis viitavad arhitektuurilisele kujundusele ja inspiratsiooni allikaks olnud loodusele. Kõige harmoonilisema tulemuse saavutamiseks soovitame kombineerida sama stiili värvitoone, mille tunneb ära sama sümboli järgi. Natuke julgema, kuid siiski harmoonilise sobivuse tagab kahe kõrvutise stiili värvitoonide kombineerimine. Järgmistel lehekülgedel on esitatud erinevate stiilide värvisobitamise reeglid..

Kunstilise varjundiga linnalik elegants, mis loob nõtke ja kauni efekti. Stiili täiendavad looduslike kujude, pehmete lilleliste motiividega detailid ning hoolikalt valitud elegantsed ja klassikalised toonid.

rohkem »

Pilkupüüdev kooslus joontest ja vormidest linnade ja eeslinnade praktilises ning kaasaegses arhitektuuris. Looduslikud vormid on muudetud inimloodud detailideks ja elementideks – see on ümbertöödeldud loodus, mida on viimistletud suitsuste toonidega.

rohkem »

Stiil, mis kütkeb oma ajatu ja klassikalise loomusega ning milles peegelduvad puhtad ja lihtsad geomeetrilised kujud. Kuigi tegemist on ametliku ja linnaliku stiiliga, viitavad selle kaljuse maastiku vormid ning rikkalikud rohelised ja maised toonid ka loodusele.

rohkem »

Hübriidsete vormide ja pehmete joonte kooslus, mis defineerib täiuslikult arhitektuuri ülimodernse loodusliku trendi. Uus stiil pakatab energiast ning seda täiendavad värsked ja kõige värvirikkamad ja stimuleerivamad toonid.

rohkem »

Käsitsi loodud ja looduslikud kujundused, mida täiendavad hubased toonid – see stiil väljendab selgelt armastust looduse vastu. Sõbralikud ja igapäevasemad lihtsad vormid muudavad stiili ideaalseks linnamajadele, suvilatele ja vähemametlikele objektidele.

rohkem »

Seda stiili rikastab pehme ja õrn romantiline kujundus, mida täiendavad kerged värvid ja haprad toonid. Lillemaailmale viitavad peened ja keerulised ornamendid muudavad stiili rahumeelseks ning arukaks.

rohkem »