City landscape

City landscape

See stiil sobib igasse keskkonda, kus on vaja keskendumist ja ametlikkust. City landscape kütkeb oma ajatu ja klassikalise loomusega, milles peegelduvad puhtad ja lihtsad geomeetrilised kujud. Kuigi tegemist on ametliku ja linnaliku stiiliga, viitavad selle kaljuse maastiku vormid ning rikkalikud rohelised ja maised toonid ka loodusele. Stiili peamiseks inspiratsiooniks on Metsiku Lääne ikoonilise maastiku värvid ja kujud – vertikaalselt vormitud kaljude ja kivide kauge ning müstiline ilme.

Looduslikku külge on veelgi enam välja toodud kolme Colours of Nature grupi värvitoonide valimisega. Kõige enam on esindatud SAND grupi Kreeta, California ja Dakota sarjade erinevad kollased. FOREST grupp on esindatud Sulawesi lopsakate rohelistega ning WATER grupp jäise Arktika sarjaga, mida täiendavad Mehhiko, Gomera ja Cappadocia sarjade tugevad punased toonid. Selles stiilis on ülekaalus heledad madala halli tasemega toonid Off-white, Soft ja Fresh tüüpidest, mis tekitavad ruumika ja valgusküllase tulemuse.

Võimsa ja liikumatu mulje lisamiseks täiustavad detailivabad ja jäigad elemendid modernseid villasid ning fikseeritud kujundused kortermaju.

City landscape või naaberstiilidega annab kõige harmoonilisema värvisobivuse Creative waves või Land of shapes