Creative waves

Creative waves

Väga hübriidse stiilina kaasab see vastanduvaid kujusid ja tootesarju, et väljendada aktiivsust ja energilisust. Need on tõeliselt silmapaistvad hooned, mis on loomingulised, teedrajavad ning tekitavad oma lihtsa, sileda ja kumera viimistlusega positiivseid emotsioone, muutes seda, mida võimalikuks peeti. Stiili peamiseks inspiratsiooniks on ookeanilained, siledad kaljud ja lainjad rohelised aasad. Creative waves on justkui looduse uskumatud hetked või elemendid tabatu ja korrastatuna.

Uus stiil pakatab energiast ning seda täiendavad WATER grupi Tahiti ja Aadria sarja värsked ja progresseeruvad sinised. Samuti sisaldab see Vital tüübi kõrgeima kroomaga värve – tegemist on kõige värvirikkamate ja stimuleerivamate toonidega. Mitmed intensiivsed EARTH toonid – Atacama ja Oklahoma punane, kirss ja roosa ning Utah sarja telliskivi punane ja oranž – lisavad hubasust. Oregoni sarja mererohelised on inspireeritud ookeanist.

Creative waves on ilmselgelt inimloodud stiil, mille kujundustele on lisatud tehislik ja tehnoloogiline tahk, kaotamata seejuures oma looduslikku, jõulist ja innovatiivset muljet.

Creative waves või naaberstiilidega annab kõige harmoonilisema värvisobivuse Love of nature või City landscape.