Love of nature

Love of nature

Sõbralik ja vaba stiil, mis viitab looduskeskkonnale ning rahulikele ja vaiksetele paikadele. See esindab käsitsi valmistatud ja looduslikke kujundusi, millele on omane katsutav ja ebakorrapärane viimistlus. Vormid on lihtsad ja vastupidavad.

Toonid pärinevad EARTH ja FOREST gruppidest ning viitavad selgelt looduslikele elementidele – Nuubia ja Indiana telliskivi punane ja pruun, Umbria kollakaspruun ja Menorca beež on inspireeritud savist, mudast ja puukoorest, Tasmaania värske roheline, Sri Lanka oliiviroheline ja Tundra sarja khaki aga taimestiku rikkalikust maailmast. Enamik stiili värve sisaldab rohkelt halli, et luua hubane ja rahustav emotsioon. Domineerivad Fresh ja Basic tüübid, mida toetavad Dark tüübi toonid. See tekitab pingevaba tunde, mis muudab stiili ideaalseks linnamajadele, suvilatele ja vähemametlikele objektidele.

Stiili värvid sümboliseerivad looduse karme ja ilmastikust räsitud, kuid kaunilt vananevaid elemente, näiteks rohtu, sammalt, puukoort, muda, savi, lehti, metsa ja kive ning samuti sinist taevast ja vett.

Love of nature või naaberstiilidega annab kõige harmoonilisema värvisobivuse Romantic story või Creative waves.