Urban glamour

Urban glamour

Linnaliku elegantsi ja loodusest inspireeritud elementidega kombineeritud kunstipärane stiil, mis loob nõtke ja kauni efekti – sobib linnahäärberitele ja mõisatele või avalikele hoonetele, mis peavad jätma tõsise mulje, näiteks klassikalistele raamatukogudele, muuseumitele ja teatritele.

Selle stiili arhitektuurilised detailid meenutavad oma peenete vormide ja lummavate kujunditega rikkalikku ja külluslikku loodusmaailma.

Ametlikule ehitusstiilile kerguse lisamiseks on valitud peamiselt Fresh ja Basic tüüpide madala ja keskmise halli tasemega värvitoonid. Elegantseid ja klassikalisi toone täiustavad lõbusad ja erksamad valikud. Need pärinevad taimede maailmast, tuues esile sügisese maastiku ning kuldsete ja tulipunaste lehtedega kaetud linnapargid. Urban glamour stiili kuuluvad värvitoonid pärinevad peamiselt kahest Colours of Nature grupist: SAND, mida esindavad Sahara, Galapagose, Ibiza, Mallorca, Corsica ja Goa sarjad, ning EARTH grupi Colorado, Texase, Nevada, Madeira, Algarve ja Catalonia pruunikates toonides sarjad. See šikk linnalik stiil, mida täiendavad looduslike kujude ja pehmete lilleliste motiividega detailid ning hoolikalt valitud toonid, toob esile maitsekuse, ilu ja väljendusrikkuse, lisades veidi dramaatilisust.

Urban glamour või naaberstiilidega annab kõige harmoonilisema värvisobivuse Land of shapes või Romantic story.