Ammuta inspiratsiooni Colurs of Nature paletist

Ammuta inspiratsiooni Colours of Nature paletist

Colurs of Nature on looduse ilust inspireeritud Ceresiti krohvi- ja värvikollektsioon, mis pakub rohkesti toone alates õrnadest ookeani- ja meresinistest, päikeselistest kollastest, ranna- ja kõrbeoranžidest kuni intensiivsete punakaspruunide maiste toonide ning metsade ja mägede rahulike rohelisteni.

Arhitektidele fassaadide viimistlemisel veelgi rohkemate võimaluste pakkumiseks on Colurs of Nature paletti täiendatud 300 tooniga, mis täiustavad ideaalselt eelnevat 211 tooni, et luua nutikas värvivalik ja tootesari. Uus täiendatud koloristika on kooskõlas nii praeguste kui ka tulevaste värvitrendidega ja sobib eelkõige hoonete fassaadidele. Colours of Nature arhitektide värvisüsteem koosneb nüüd 85 toonisarjast, millest igaüks pakub 6 tooni ja mis on jagatud 4 gruppi: WATER, SAND, EARTH ja FOREST.

WATER

Ookeanid ja mered, värskus ja puhtus. See on sinine, mis toob kaasa rahu ja mugavustunde ning positiivse mõtlemise. Selles grupis pakume laia toonivaliku väga heledatest kõige intensiivsemate sinisteni. Vali Vaikse ookeani selge sinine, Arktika või Antarktika härmatises ilu, Assooride ja Bermuuda trendikad sinakas-hallid variatsioonid, Polüneesia vete sügavad sinised või teistest eksootilistest saartest, näiteks Hawaiist või Samoast inspireeritud toonid.

SAND

Seda gruppi inspireerisid California ja Ibiza päikeselised maastikud, Barbadose ja Jamaica rannad, Stromboli saare hallid vulkaanilised liivad ning maailma lõputud kõrbed. Sand sobib ideaalselt neile, kellele meeldivad soojad ja sõbralikud kollased ning kahvatud beežid. Need toonid loovad optimismi ja elurõõmu ning meenutavad päikeselisi puhkuseid Kreetal või Mallorcal.

EARTH

Selle kõige suurema toonigrupi näited on Andaluusia ja Umbria pruunid, Arizona roosad kaljud ning Kalaabria ja Algarve pruunikas-oranžid toonid. Need esindavad armastust looduse ja traditsioonide vastu ning vajadust lähedustundeks ümbritseva maaga. Ehedad toonid nagu Nuubia telliskivi punane või Mehhiko ja Cappadocia tulised toonid on alati kaunid hoolimata mööduvatest trendidest ja meeleoludest.

FOREST

Rahu, harmoonia ja armastus looduse vastu. Need on Montana või Sumatra maastiku, Toscana mägede, Borneo või Java džunglite ja maailma paljude teiste kaunite piirkondade rohelised. Heledad või tumedad, puhtad rohelised või sinakad – igal toonil on oma austaja. Need on värvid, mis muudavad iga maja osaks loodusest ja harmooniliseks elemendiks ümbritseval maastikul.