Põrandaküttesüsteemid

Põrandaküttesüsteemid on tänapäeval väga populaarsed ja seda põhjusega: põrandaküte on tõhus lahendus, pakkudes ühtlasi soojust ja mugavat keskkonda. Keraamilisi või looduskiviplaate kasutades võib tänu keraamika optimaalsele soojusjuhtivusele säästa kuni 30% energiat. Muidugi pakub Ceresit plaatimissegusid ja vuugitäiteid täiuslikult kokkusobiva süsteemina erinevate põrandaküttesüsteemide jaoks.

Samm-sammult

1. SAMM: ALUSPINNA ETTEVALMISTAMINE

Plaatidealuse põrandaküttesüsteemi paigaldamisel peavad kütteinsener, põrandapaigaldaja ja plaatija igal tööetapil järgima teatud standardeid ja juhendeid. Plaatija vajab oskusteavet kontrollimaks, kas eelnevalt tehtud tööd on teostatud õigesti (kontrollige küttesüsteemi katsearuannet) ja tagamaks, et põrand oleks piisavalt kuiv (CM-meetod).

2. SAMM: PLAATIMINE

Termiliste pingete tõttu on aluspinna liikumine suurem kui tavaliste põrandate puhul. Seetõttu on oluline kasutada elastset plaadisegu ja vuugitäidet. Ceresit pakub kvaliteetseid spetsiaalsete polümeeridega segusid ja vuugitäiteid just põrandaküttesüsteemide jaoks.