Turvalised kodud

Tere tulemast koju!

Turvaline kodu on vaesuse nõiaringist väljamurdmisel ja parema elu rajamisel ülioluline. Tänu Fritz Henkel Stiftungi rahalisele toetusele aitame abi vajavaid peresid nende maja, kooli või naabruskonna renoveerimisel.Alates meie esimesest vabatahtlikuprojektist 2016. aastal jõudsime järgmiste verstapostideni:

• 15 projekti

• 10 riiki

• üle 750 vabatahtliku töö päeva Henkeli töötajate poolt

• üle 350 osaleva Henkeli töötaja

• mitu tuhat elu, mida meie renoveerimistööd üle kogu maailma mõjutavad

KAHJULIKE AINETE VÄHENDAMINE

Meie töömeeste ja koduomanike tervis ning heaolu on meile olulised. Tagame, et kasutades meie tooteid ettenähtud viisil, on need ohutud ja järgivad asjakohaseid eeskirju. Ceresitis vastutame selle eest, et ennetavalt tuvastada ja asendada kahjulikud ained meie toodetes, samuti teeme tööd uute tehnoloogiate, sõiduohutuse ning läbipaistvuse arendamise kallal kogu väärtusahelas. Meie vähese lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldusega ja madala tolmutasemega lahendustega arendame pidevalt tervislikumaid ning ohutumaid tooteid. Ceresit püüab pakkuda parimat tulemuslikkust võimalikult ohutul viisil.

VÄGA VÄHESE HEITEGA TOOTED

Vähene heide. Ohutum sisekliima.

Mis on heited?

Heited kujutavad endast gaasiliste saasteainete sattumist keskkonda. Sisekeskkonnas pärinevad need peamiselt värskelt peale kantud lakkidest ja värvidest, liimide isolatsioonisüsteemidest ning teistest ehitusmaterjalidest. Neid on kõige rohkem pärast teatud toodete kasutamist, kuid need võivad pärast materjalide paigaldamist õhus püsida päevi ja isegi kuid. Heited määratletakse „lenduvate orgaaniliste ühenditena“ (Volatile Organic Compounds ehk VOC).

EÜ 1 sertifikaat. Ohutus kodus.

Valige ohutud, madala heitetasemega tooted.

Lahendus, mis kaitseb inimese tervist ja heaolu, otsib tooteid, millel on madal mõju siseõhu ohutusele. Standardiseeritud EMICODE tähis võimaldab teil neid tooteid ära tunda ja teha teadlikke tervisesõbralikke ostuotsuseid.