Ceretherm Classic wool

Hingav ja A2-klassi tulekindlusega helisummutav süsteem. Hea isolatsiooniga ja tagab tervisliku elukeskkonna. Väga suure veeauru läbilaskvuse tõttu on see isolatsioonisüsteem täiuslik lahendus väga niiskete ja bioloogilise saastusega kokkupuutuvate rakenduste puhul.

OMADUSED:

 • Suur veeauru läbilaskvus
 • Vastupidavus
 • BioProtect-koostis koos kõrge pH-tasemega - väga vastupidav bioloogilisele saastele
 • Elastsus ja vastupidavus mehhaanilistele kahjustustele
 • Helikindel (mineraalvill)
 • Väga head tööparameetrid

Soovituslikud pinnad: puitkarkassiga tsementkiudplaatidest seinad, halva ventilatsiooniga gaasbetoonhooned (kuiv), gaasbetoon (märg) ja silikaattellised.

Soovituslikud hooned: ühepere- ja kuni 11-korruselised korterelamud, üle 11 korruselised korterelamud ja avalikud hooned (eriti koolid, haiglad ja teatrid)

Eriti soovitatakse: metsalähedaste, suurte niiskete piirkondade lähedal ja suure bioloogilise saastuse ohuga hoonete jaoks

1. Kinnitamine

 

  Liimsegu 180 MW STRONG FIX mineraalvillale või liim- ja armeerimissegu CT 190 MW FLEX mineraalvillale, terassüdamikuga ETAG 014 kohased tüüblid - kinnituste arvu ja paigutuse määrab aluspinna analüüsi ja koormusarvutuste põhjal kindlaks arhitekt.

2. Isolatsioonimaterjal

  Segakiuline või lamellkiuline mineraalvill (nn lamellvill) vastavalt EN 13163:2001

3. Armatuurkiht

  145 g/m² ja suurema tihedusega klaaskiudvõrk, liim- ja armeerimissegu Ceresit CT  190 MW FLEX mineraalvillale

4. Kruntvärv

  Silikaatvärv silikaatkrohvidele Ceresit CT  15, akrüülvärv Ceresit CT  16 mineraal-, silikaat-silikoon- ja silikoonkrohvidele

5. Krohv

Soovituslik: silikaatkrohvid Ceresit CT 72 "kivike", Ceresit CT  73 "kooreürask", 
mineraalkrohvid Ceresit CT  35 "kooreürask", Ceresit CT  137 "kivike", Ceresit CT  34, silikoonkrohvid Ceresit CT 74 "kivike", Ceresit CT  75 "kooreürask", silikaat-silikoonkrohvid Ceresit CT  174 "kivike", Ceresit CT  175 "kooreürask".

6. Värv

  Silikoonvärv Ceresit CT 48, silikaatvärv Ceresit CT 54, nanosilikoonvärv Ceresit CT 49 Silix XD®