Fassaadide korrosioonivastane kaitse

Korrosioonikaitse parimal kujul

Kuidas fassaadi tõhusalt kaitsta

Me kõik mõjutame oma ümbrust pidevalt. Me kujundame seda, muudame ja kohandame oma vajadustele. Ühe tagajärjena mõjutab hoonete fassaadi järjest rohkem saasteaineid. Lahenduseks on kaasaegne korrosioonikaitse.

Mõned saasteained, eriti tolm ja orgaanilised saasteained sadestuvad hoonete fassaadidele. See soodustab hallituse, vetikate ja seente arengut, mis toob kaasa nähtuse nimega mikrobioloogiline korrosioon. Kuidas seda ära tunda?

Kui hoonel on pruunikashall kiht. Tegemist on arenevate mikroorganismide kogumiga. Järgnevatel etappidel võivad nad fassaadikatet isegi püsivalt kahjustada.

EBASTABIILNE BIOLOOGILISTE SAASTEAINETEGA KROHV

Kui seda protsessi õigel ajal ei peatata, mõnikord isegi krohvi eemaldades ja välja vahetades, võivad kahjustused veelgi levida. Eriti ebasoodsate atmosfääritingimuste puhul. Näiteks mõjutab see probleem põhjaseinu teistest rohkem. Samuti kasvavad mikroorganismid hõlpsamini, kui hoone lähedal kasvab taimi või õhk on niiske.

FASSAADI SAASTUMINE MIKROSKOOBI ALL VAADATUNA

Õige ettevalmistuse ja tööriistadega saab soovimatud organismid fassaadipinnalt eemaldada, kuid sein tuleb pärast seda toimingut vähemalt üle värvida või katta sobiva kattekihiga. Õnneks on olemas viis selle nähtuse ennetamiseks: eriti kõrgekvaliteetsed krohvid ja värvid kaitsevad fassaadi mikroorganismide eest.

Nende mõju on kauakestev ning lisaks annavad nad igale hoonele värske ja kena välimuse.

Aastatepikkusete erilaborites ja ehitusplatsil tehtud katsetuste tulemusel on valminud aktiivsegu, mis takistab seente ja vetikate arengut. Tavaliselt on selliseid aktiivaineid sisaldavad tooted spetsiaalse märgistusega.

Aktiivained on spetsiaalsete4. samm mirkokapslites ning on mahapesemiskindlad, mis pikendab märgatavalt perioodi, mille jooksul fassaad on korrosiooni eest kaitstud. Nende koostis hakkab mõjuma kokkupuutgel. Kui fassaadi pinnale ilmuvad mikroorganismid, vabanevad aktiivained ühtlaselt mikrokapslitest. Nende toimeb kaitseb pinda kahjulike mikroorganismide arenemise eest. Toime kestab pikka ega. Kõrgekvaliteetsetele krohvidele ja värvidele annab määrduimisvastane ANTI Dirt Pick-up-funktsioon ka antistaatilised omadused, vähendades saasteainete kogunemist. Nii ei saa fassaadist seente ja vetikate kasvulava. BioProtect-komponendid on keskkonnale ja muudele elusorganismidele täiesti ohutud. Praktikas tähendab see, et neid võib kasutada ilma õhu, pinnase või põhjavee reostamise ohuta, samuti ei ole nad ohtlikud kasutuskoha lähedal elavatele inimestele ja loomadele.

KAHJUSTAMATA BIOPROTECT-KOOSTISEGA KROHV

Kuna need kaasaegsed krohvid ja värvid on väga vastupidavad saaste sadestumisele, on nad hoone edasise kasutuse käigus väga vastupidavad. Fassaad säilitab on elegantsuse ja värske ilme hoolimata aja kulgemisest - tõhus korrosioonikaitse toimib.